PUNCHESTOWN
8
PUNCHESTOWN 05/12/2021
16:38
Irish Stallion Farms Ebf Auction (pro/am) Flat Race
Plat - 3193m - € 17647 - 11 Partants
Arrivée officielle : 7 - 8 - 12 - 2
Non-partant (s) : 5
Terrain : Bon-Souple
Non-partant (s) : 5
Terrain : Bon-Souple
| Place | N° | Chevaux (sexe/âge) écurie | Jockey |
| 1er | 7 | SANDOR CLEGANE (H/8) | O'neill B. |
| 2e | 8 | THE FLIER BEGLEY (H/11) | Crawford B. G. |
| 3e | 12 | GRACE SHELBY (F/8) | Cronin W.T. |
| 4e | 2 | GLENGOULY (H/11) | Mullins P.W. |
| S/A | Poids | Musique | Corde | Cotes | SG Simple gagnant | SP Simple placé | ZS ZEshow | ZC ZECouillon | |||||||||||||||||||||
| En direct | |||||||||||||||||||||||||||||
| 1 |
Taaffe Pat.
- G Elliott
H/8
74 kg
H/8 | 74 kg | ||||||||||||||||||||||||||
| 2 |
Mullins P.W.
- Faye Bramley
H/11
77 kg
3p 6p
H/11 | 77 kg | 3p 6p | |||||||||||||||||||||||||
| 3 |
Codd J.J.
- G Elliott
H/6
77 kg
3p 2p 3p
H/6 | 77 kg | 3p 2p 3p | |||||||||||||||||||||||||
| 4 |
Swan H.C.
- G Elliott
H/5
74 kg
18p
H/5 | 74 kg | 18p | |||||||||||||||||||||||||
| 5 |
O'connor Der.
- Harry Derham
H/8
76.5 kg
H/8 | 76.5 kg | ||||||||||||||||||||||||||
| 6 |
Lavery D.G.
- N G Richards
H/9
75 kg
5p
H/9 | 75 kg | 5p | |||||||||||||||||||||||||
| 7 |
O'neill B.
- P Nolan
H/8
76.5 kg
| 8 |
Crawford B. G.
- G Hanmer
H/11
73 kg
3p
H/11 | 73 kg | 3p | |||||||||||||||||||||||||
| 9 |
Brouder Gav.
- Mrs J Stephen
H/8
72 kg
5p
H/8 | 72 kg | 5p | |||||||||||||||||||||||||
| 10 |
Millar C.P.
- N Slevin
H/6
72 kg
17p 13h 13h
H/6 | 72 kg | 17p 13h 13h | |||||||||||||||||||||||||
| 11 |
Kelly A. P.
- James Andrew Fahey
H/8
72 kg
H/8 | 72 kg | ||||||||||||||||||||||||||
| 12 |
Cronin W.T.
- William Cronin
F/8
69 kg
F/8 | 69 kg | ||||||||||||||||||||||||||